CSAVAROZÓGÉP – LI.IO/18V/1.5A/2AK. / 200NM/1S. / TÁSKA
Brand: abcd
Product Code: topabcd
• Maximális nyomaték: 200 Nm • Hexagonális befogás: 6,35 mm (1/4”) • Töltöttségi szintjelző • Teljes fém hajtómű• Akkumulátor feszültség: 18 V• Akkumulátor kapacitás: 1.5 Ah• Hexagonális befogás: 6.35 mm (1/4’’)• Ütésszám: 3000/perc• Üresjárati fordulatszám: 0-2400/perc• Maximális forgatónyomaték: 200 Nm• Tartozékok: 1 órás töltő 2 akkumulátor Li-Ion 1.5 Ah Ean Kód: 5903755077981